Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Visit our Forum Facebook page Twitter Asi series Fans Forum You Tube Dejanajb84 All News about Murat and Tuba
Welcome to Balkan Caffe, international site and forum devoted to all Murat Yildirim and Tuba Buyukustun Fans. For all news click on PORTAL. If you want to visit our forum click HOME. You can also visit us on facebook and twitter. Facebook page Asi i Demir, oni su se zaista voljeli, Twitter account: Asi series fans... Thank you for visiting our international media group
Bridge to Heatlh Clinic Visit best health Center "Acupuncture Clinic Bridge to Health"
Log in

I forgot my password




You are not connected. Please login or register

Murat Yildirim: Giuseppe Sciacca Awards

+2
pavlepavlovic
Admin
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Murat Yildirim: Giuseppe Sciacca Awards Empty Murat Yildirim: Giuseppe Sciacca Awards Sun Nov 11, 2012 5:30 pm

Admin


Admin

Murat Yildirim nagrađen je sinoć prestižnom nagradom Giuseppe Sciacca za oblast Cinema&Theatre. Tom prilikom novinarima je izjavio kako je sve počelo ipak prošle godine u Monte Carlu, kada je serija Asi osvojila drugo mjesto, kako kaže Murat time su otvorena vrata za mnoge druge nagrade i serije. Rekao je da je počastvovan i ponosan na nagradu. Ovu vijest prenijeli su svi mediji u Turskoj, mi smo svakako ponosni što smo imali svog insajdera tamo, koji želi ostati anoniman i svakako za to imam razumijevanja, ali mi je dužnost reći hvala za iznimno dobro odrađen posao. Znam da će ovo pročitati i moram predložiti da se baci u detektivske vode...Veliko hvala prije svega ide Grcima prvo Greece Asi Mania,a zatim i koorganizatorima koji su uveliko zaslužni za organizaciju cijele ove ceremonije i Muratov dolazak.

Murat Yildirim is been awarded last night in Vatikan with special Giuseppe Sciacca award for Cinema and Theatre. He said that everything actually started last year in Monte Carlo, when asi won second place and that was an opening for many other awards for series.Murat is honored and proud on this. This news is been shared by every significant media in Turkey and all over the world. My obligation is to say big thanks to our anonimous friend for being our "eye and soul" live from Vatikan. I know she will read this, so dear thank you for your briliant job and change proffession please - you are born to be detective...Special thanks to greek friends Greece Asi Mania for their big efforts and thanks to greek delegation for organising and giving huge effort for Murat's arrival there


https://balkancaffe.rpg-board.net

pavlepavlovic



Draga Dejana, OGROMNO HVALA ZA SVE OVO STO RADIS I STO ME CINIS VEOMA SRECNOM.

Murat je bio DIVAN, ELEGANTAN... fin...nenametljiv, po malo sa setom...zato sto pored njega nije bila Tuba koja je podjednako zasluzna za ovo sto je dobio...on to dobro zna i zato je bio onakav...da je kojom srecom mogla Tuba da sedi do njega on bi je gledajuci tamo dok je primao nagradu sijao kao najveci dijamant, sijao jer bi bio ispred svoje ljubavi koja mu daje snagu za sve.........obozavam Murata takvog kakav jeste, bez znanja engleskom jezika, sto mi apsolutno ne smeta...a mogli su i oni njega pitati nesto i na turskom...pa sto se mora pricati sve na engleskom.....ja njega podrzavam apsolutno u svemu.....a o doticnoj personi necu trositi reci vec samo ponoviti DA LJUDSKA DELA NIKADA NE OSTANU BOGOVIMA SKRIVENA....tako da onaj ko je radio casno i posteno kao nas Murat bice nagradjen, on je vec nagradjen najlepsom nagradom a to su dve divne cure....a ona koja je znamo kako radila neka se pricuva....i to dobro.....kako sejemo tako cemo i znjeti...........zivela ljubav Murata i Tube zauvek i neka su srecni u svom malog gnezdu za koje samo oni znaju i niko im vise i nije potreban.....................

Dubravka



i ja sam tu gdje da vas nadjem pomagaj Dejo

jasna zovko



Dubravka wrote:i ja sam tu gdje da vas nadjem pomagaj Dejo

Aleks87



Veče djevojke. Very Happy

Murat nam je divan...duša naša...ali ja još uvijek ne mogu da dođem sebi zbog onakve podrške. Njemu neprijatelji nisu potrebni... Ono je bilo žasu... P.s. Dejana, hvala za sve.

lili2



Murki dragi sve čestitke za ovu nagradu, tu nagradu si kako si i sam rekao posvetio MonteC i seriji Asi... a to se zna uspjehu tvome i Tubinom , vašoj istinskoj i ovjekovječenoj ljubavi - LEGENDA <3 <3 <3
A sada jedan mali osvrtna na ponašanje osobe X... ovo moram jer se osjećam ogorčenom ...
Gođ. dotična X je "Vuk u jagnećoj kozi" uvijek nastoji da stvari uradi kako ona misli da treba, njoj je jedino "pobjeda" na pameti. Vrlo ambiziozna kada se radi o sticanju moći i dominacije nad drugima. Ona uvijek tezi da bude ona ta koja će da kontroliše druge i koristi jedan cijeli arsenal pokvarenih i efikasnih načina kako da zadobije prednost, nije u stanju da prevazide svoju sebičnost i egocentričnost.Nju više interesuje kratkoročna pobjeda a nikako "fer borba" jer ta borba joj djelovala dosta riskantno. Ne moze shvatiti da nema pravo na baš sve što želi. Nakon svake uspješne manipulacije njen ego postaje sve veći. A što se stila odijevanja , ponašanja i svega ostalog što bi npr. jednu damu krasilo kao što našu dragu i preslatku Tubu krasi i sa kojima ona i pored ljepote dominira, pa osobi X je i suvišno i komentarisati . Zao mi je i ovoliko što sam joj posvetla i utrošila moje dragocjeno vrijeme. Samo sam htjela da ukazem sa kim Murki ima posla ... ovo je moja opservacija na dotičnu X...



Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum